Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Na mediálny trh prichádza spravodajský portál Denník S„Chceme podávať čitateľom neskreslené, vyvážené a zaujímavé informácie. Z hľadiska objektivity budeme poskytovať priestor viacerým názorom. Budeme sa venovať atraktívnym témam ...Zdieľať
Foto: Denník S
Bratislava 11. septembra (OTS) - „Chceme podávať čitateľom neskreslené, vyvážené a zaujímavé informácie. Z hľadiska objektivity budeme poskytovať priestor viacerým názorom. Budeme sa venovať atraktívnym témam nielen zo Slovenska, ale aj ekonomike a zahraničným udalostiam,“ uviedol šéfredaktor denníka S Peter Števkov.


Denník S je podľa jeho slov projektom mladých ľudí, ktorí majú snahu hľadať pravdu a informovať verejnosť komplexne. Nový spravodajský portál využije interakcie s čitateľmi, bude spolupracovať s odborníkmi a bude sa venovať regionálnym problémom. „Dali sme dokopy slušný online formát, ktorý chceme neustále vylepšovať. Jeho súčasťou je sekundový prehľad aktualít, autorské príspevky, či rozhovory s osobnosťami. Chceme načúvať čitateľom a prinášať témy pútavým, užívateľsky komfortným spôsobom. Založili sme transparentný účet, prostredníctvom ktorého môžu darcovia našu snahu aj podporiť. Prečítať si nás môže každý na www.denniks.sk,“ uzatvoril P. Števkov.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Čaputová víta akceptovanie jej pripomienok k novele zákona o sudcoch
<< predchádzajúci článok
Hojsík a Wiezik ocenili nadrezortnosť enviropolitiky novej EK

Na mediálny trh prichádza spravodajský portál Denník S - diskusné fórum čitateľov