Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

11. apríla 2006

Na prihlásenie do Coca-Cola PopStar zostáva len pár dníMladí hudobníci, ktorí majú vlastné piesne a chcú využiť príležitosť vydať album, majú už len niekoľko dní na doručenie svojich nahrávok do 6. ročníka súťaže Coca-Cola PopStar. Muzikanti ...Zdieľať

BRATISLAVA 11. apríla (WN/SITA) - Mladí hudobníci, ktorí majú vlastné piesne a chcú využiť príležitosť vydať album, majú už len niekoľko dní na doručenie svojich nahrávok do 6. ročníka súťaže Coca-Cola PopStar. Muzikanti vo veku 16 až 33 rokov môžu nahrávky s minimálne troma vlastnými skladbami posielať do 15. apríla.

Zo zaslaných nahrávok odborná porota vyberie maximálne desiatich semifinalistov, ktorí dostanú možnosť predviesť svoje umenie naživo v semifinále 5. mája. Hudobnú garanciu tento rok v úlohe predsedu odbornej poroty prevezme prestížny slovenský muzikant a producent Oskar Rózsa. Spolurozhodovať budú aj speváčka Zuzana Smatanová, hudobník Maroš Kachút a hudobní redaktori zo známych slovenských rádií. Do finále, ktoré sa bude konať 18. mája v bratislavskom hudobnom klube Babylon, postúpi maximálne päť interpretov. Víťaz získa okrem titulu Coca-Cola PopStar možnosť nahrať pod dozorom profesionálnych producentov svoj debutový album a uviesť ho na trh za podpory organizátorov súťaže.

FOTO:SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na Zelený štvrtok si svet pripomenie škodlivosť hluku
<< predchádzajúci článok
Slováci na talianskych vozovkách porušujú pravidlá