09. novembra 2006

Na úvod Nemeckého pohára výhra domácich a Kanady

V úvodný deň na hokejovom turnaji o Nemecký pohár v TUI-Arene v Hannoveri zvíťazili favoriti. V prvom štvrtkovom stretnutí vyhrala v B-skupine Kanada nad Lotyšskom 4:2 (1:1, 2:1, 1:0). Kanaďania dali ...

HANNOVER 9. novembra (WEBNOVINY) - V úvodný deň na hokejovom turnaji o Nemecký pohár v TUI-Arene v Hannoveri zvíťazili favoriti. V prvom štvrtkovom stretnutí vyhrala v B-skupine Kanada nad Lotyšskom 4:2 (1:1, 2:1, 1:0). Kanaďania dali dva zo štyroch svojich gólov v oslabení a jeden pri presilovke. V piatok budú Lotyši súpermi slovenskej reprezentácie, zápas je na programe o 16.30 h.
V druhom štvrtkovom zápase zvíťazila domáca nemecká reprezentácia nad Japonskom 5:4 (2:2, 0:1, 3:1). Nemci ešte necelé dve minúty pred koncom prehrávali 3:4, ale dvoma gólmi v predposlednej minúte v rozpätí 22 sekúnd strhli víťazstvo na svoju stranu.