Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

27. mája 2009

Nagy nakrútil videoklip na americkom turnéSpevák a fotograf Peter Nagy sa vrátil z turné po Kanade a Spojených štátoch amerických, kde pripravil videoklip k skladbe Rozhľadňa 25. Spevák predstavil svoj nový album Labute a havrany slovenskému a ...Zdieľať
BRATISLAVA 27. mája (WEBNOVINY) - Spevák a fotograf Peter Nagy sa vrátil z turné po Kanade a Spojených štátoch amerických, kde pripravil videoklip k skladbe Rozhľadňa 25. Spevák predstavil svoj nový album Labute a havrany slovenskému a českému publiku v Toronte, New Yorku, Bostone a Los Angeles. „Pre pesničkára je úžasný pocit vidieť, ako ľudia, ktorí odišli zo Slovenska pred 20-30 rokmi vedia naspamäť moje piesne, dokonca ich vedia aj ich deti,“ povedal Peter Nagy, keď zišiel z pódia v kalifornskom Los Angeles. Tam pred koncertom po prvý raz zažil aj zemetrasenie.


Peter Nagy začal na turné nakrúcať videoklip k skladbe Rozhľadňa 25 z aktuálneho albumu Labute a havrany. Nakrúcanie sa uskutočnilo v Toronte, pri Niagarských vodopádoch a v rušných uliciach New Yorku, kde zahral aj cestujúcim v metre. V súčasnosti klip dokončuje v strihárni.

Agentúru SITA o tom PR manažérka vydavateľstva Supraphon Katarína Petrenko.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hollywood súhlasí s manželstvami gejov a lesieb v Kalifornii
<< predchádzajúci článok
Peter Nagy sa vrátil z úspešného turné v Kanade a USA