Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

27. januára 2006

Najlepším futsalistom Slovenska za rok 2005 VáradyNajlepším slovenským futsalistom za rok 2005 sa stal Vojtech Várady. Kanonier slovenskej reprezentácie a Slov-maticu FOFO Bratislava tak na pomyselnom tróne po dvoch rokoch vystriedal svojho klubového ...Zdieľať

BRATISLAVA 27. januára (WN/SITA) - Najlepším slovenským futsalistom za rok 2005 sa stal Vojtech Várady. Kanonier slovenskej reprezentácie a Slov-maticu FOFO Bratislava tak na pomyselnom tróne po dvoch rokoch vystriedal svojho klubového spoluhráča brankára Mária Gašparoviča. Obaja spomínaní hráči nechýbajú ani v All Stars Teame za uplynulý rok. Úspech majstrovského Slov-maticu zvýraznili účasťou v najlepšej päťke aj Marián Berky a Peter Haľko. Jediným futsalistom z iného klubu, ktorý sa dokázal do All Stars Teamu dostať, je Milan Pavlovič z Futsal teamu Nitra. Cenu pre najlepšieho trénera si na štvrtkovom slávnostnom vyhlásení ankety Top Futsal 2005 prevzal obhajca minuloročného prvenstva Milan Kollár, ktorý vedie Slov-matic i slovenskú reprezentáciu. Objavom roka sa stal Ondrej Habaj zo Semicu Atletico Bratislava, medzi rozhodcami triumfoval v hlasovaní futsalových odborníkov Marián Fischer.

Výsledky ankety Top futsal 2005:

Najlepší hráč v SR: Vojtech Várady (Slov-matic FOFO Bratislava)

All Stars Team: Mário Gašparovič - Marián Berky, Peter Haľko, Vojtech Várady (všetci Slov-matic FOFO Bratislava), Milan Pavlovič (Futsal team Nitra)

Objav roka: Ondrej Habaj (Semic Atletico Bratislava)

Tréner roka: Milan Kollár (reprezentácia SR, Slov-matic FOFO Bratislava)

Rozhodca roka: Marián Fischer

FOTO:SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Historický titul vo štvorhre pre Číňanky na Australian Open
<< predchádzajúci článok
Neúspešná premiéra Slovákov na ME v hádzanej vo Švajčiarsku

Najlepším futsalistom Slovenska za rok 2005 Várady - diskusné fórum čitateľov