Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

26. februára 2024

Navaľnyj zomrel prirodzenou smrťou, šéf rozviedky Budanov prezradil aj príčinuŠéf ukrajinského obranného spravodajstva Kyrylo Budanov povedal, že je „viac menej potvrdené“, že ruský opozičný líderZdieľať
britain_russia_navalny_92237 676x451 26.2.2024 (SITA.sk) - Šéf ukrajinského obranného spravodajstva Kyrylo Budanov povedal, že je „viac menej potvrdené“, že ruský opozičný líder Alexej Navaľnyj zomrel prirodzenou smrťou. Ako informuje spravodajský portál Sky News, na fóre Rok 2024 v Kyjive v podstate súhlasil s tým, čo už skôr písali ruské štátne médiá.


„Možno vás sklamem, ale vieme, že naozaj zomrel na krvnú zrazeninu. A to je viac-menej potvrdené. Nebolo to prevzaté z internetu, ale, bohužiaľ, prirodzená smrť," vyjadril sa Budanov podľa ukrajinského vysielateľa Hromadske.

Alexej Navaľnyj, najznámejší politický oponent ruského vodcu Vladimira Putina, náhle zomrel 16. februára v arktickej trestaneckej kolónii. Mnohí z jeho smrti vinia Putina. Zosilňujú výzvy po nezávislom vyšetrovaní.


Zdroj: SITA.sk - Navaľnyj zomrel prirodzenou smrťou, šéf rozviedky Budanov prezradil aj príčinu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Trnava plánuje kúpiť pozemky za milióny eur, získať ich chce od Eduarda Šeba aj Majských
<< predchádzajúci článok
Každá z týchto strát je pre nás veľkou obeťou. Zelenskyj prvýkrát zverejnil počet ukrajinských vojakov, ktorí padli vo vojne