Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

24. júla 2009

Návštevníkov festivalu Rudava upozornili na búrkuOrganizátori letného festivalu Summerbeach Rudava krátko pred 18:00 upozornili na hlavnej scéne návštevníkov na blížiacu sa búrku. Počasie by sa malo zhoršiť okolo 21:00, Slovenský ...Zdieľať
BRATISLAVA 24. júla (WEBNOVINY) - Organizátori letného festivalu Summerbeach Rudava krátko pred 18:00 upozornili na hlavnej scéne návštevníkov na blížiacu sa búrku. Počasie by sa malo zhoršiť okolo 21:00, Slovenský hydrometeorologický ústav už vydal výstrahu prvého stupňa. Ako za organizátorov uviedla Katarína Karolová, v prípade nutnosti evakuácie im spoluprácu ponúkla obec Závod, ktorá posilní autobusovú dopravu. V kritickom čase je naplánované vystúpenie slovenskej speváčky Kataríny Knechtovej.


Oficiálne otvorenie letného hudobno-športového festivalu Summerbeach Rudava začalo o 16:00, teda hodinu neskôr ako bol pôvodný plán. Organizátori tak urobil pre búrku, ktorá minulú noc spôsobila škody najmä v malackom okrese. Horiacu pochodeň, kotrá festival odštartovala priniesli po týždňovej ceste priamo z Gerlachu do rekreačného strediska v blízkosti obce Malé Leváre.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Uherskom Hradišti sa dnes začína 35. Letná filmová škola
<< predchádzajúci článok
V múzeu Hagia Sofia odkryli mozaiku anjelskej tváre