10. novembra 2021

NBA: Jokič dostal dištanc, vynechá zápas s Indianou (video)

K potýčke prišlo, keď bolo o zápase praktický rozhodnuté. Miami viedlo necelé tri minúty pred koncom nad Denverom 111:94 a Morris prekazil Jokičov útok.

Srbský basketbalista a najužitočnejší hráč minulej sezóny NBA Nikola Jokič dostal v utorok dištanc na jeden zápas za faul na Markieffa Morrisa. Pivot Denveru Nuggets si trest odpyká v noci na štvrtok, keď nenastúpi v dueli proti Indiane Pacers.

K potýčke prišlo, keď bolo o zápase praktický rozhodnuté. Miami viedlo necelé tri minúty pred koncom nad Denverom 111:94 a Morris prekazil Jokičov útok. Srb ho následne atakoval zozadu a po jeho zákroku museli súperovi prísť pomôcť zdravotníci. Informáciu priniesla agentúra AFP.

Tarkovič necíti tlak: Nálada je taká, ako pred každým zápasom
Český miliardár Křetinský sa stal členom rodiny West Ham United, kúpil viac než štvrtinový podiel v klube