Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

Denník - Správy


Pridajte sa
Ste na Facebooku?
Ste na Twitteri?
Pridajte sa.

 Mobilná verzia


 24hod.sk    Gala    Hudba

16. novembra 2017

Neil Young sprístupní na internete všetky svoje piesne. Vrátane novýchNa snímke americký hudobník a skladateľ Neil Young.Zdieľať
Na snímke americký hudobník a skladateľ Neil Young. Foto: TASR/AP
Los Angeles 16. novembra (TASR) - Kanadský rockový hudobník a spevák Neil Young sprístupní v decembri na internete zadarmo všetky svoje doterajšie piesne. Sedemdesiatdvaročný kanadský hudobník oznámil vo štvrtok na sociálnej sieti Facebook, že celé svoje hudobné portfólio sprístupní 1. decembra. V rovnaký deň zároveň vyjde aj jeho nový album The Visitor, priblížila agentúra AP.


Young v príspevku prisľúbil, že vo zverejnenom archíve budú môcť jeho fanúšikovia "okúsiť všetky skladby, ktoré vydal", a to "v najvyššej možnej kvalite", akú im umožnia ich prehrávače.

V poznámke zverejnenej v archíve na Youngovej oficiálnej stránke sa zasa uvádza, že fanúšikovia si budú môcť prezerať detaily všetkých jeho vydaných aj pripravovaných albumov. Archív siaha od súčasnosti až do roku 1963, keď Youngovi vyšiel v Kanade prvý album.

The Visitor bude v poradí druhým štúdiovým albumom, ktorý kanadský rocker nahral spoločne s americkou rockovou skupinou Promise of the Real, ktorej frontmanom je spevák a gitarista Lukas Nelson.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V sýrskom Aleppe otvorili časť slávneho bazáru
<< predchádzajúci článok
V Maďarsku vyšetrujú daňové podvody internetového obchodu

Neil Young sprístupní na internete všetky svoje piesne. Vrátane nových - diskusné fórum čitateľov