04. júna 2016

Nemci zvíťazili v generálke na EURO nad Maďarskom 2:0

Nemeckí hráči oslavujú druhý gól do bránky Maďarska vo futbalovom prípravnom zápase Nemecko - Maďarsko v Gelsenkirchene 4. júna 2016. Foto: TASR/AP

Gelsenkirchen 4. júna (TASR) - Nemeckí futbaloví reprezentanti zvíťazili v Gelsenkirchene v generálke na EURO 2016 nad Maďarskom 2:9. Úradujúci majstri sveta si tak napravili chuť po prehre 1:3 v prípravnom dueli so Slovenskom.

V Aufschalke aréne im v úvode neuznali gól pre údajný ofsajd a vedenia sa ujali až v 39. minúte po vlastenci Ádáma Langa. V druhom polčase, ktorý sa hral v hustom lejaku, spečatil nemecký triumf Thomas Müller.