Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Pre ženy

18. februára 2016

Nevesta roka 2015: Novou víťazkou je Zuzana BadurováDruhý finálový ročník súťaže Nevesta roka 2015 sa uskutočnil 12. februára 2016 v rámci Svadobného veľtrhu v Inchebe.Zdieľať
Nevesta roka 2015 – Zuzana Badurová

Druhý finálový ročník súťaže Nevesta roka 2015 sa uskutočnil 12. februára 2016 v rámci  Svadobného veľtrhu v Inchebe. Desať finalistiek bojovalo o hlavné tituly Nevesta roka 2015, TIP Nevesta roka 2015 a vedľajšie tituly Sympatia Nevesta roka 2015 a NajFotogenickejšia Nevesta roka 2015.

Finalistky predviedli modely z internetového obchodu iModa.sk, porozprávali príbeh, ako ich ich terajší manžel požiadal o ruku (čo bola jedna z kľúčových disciplín) a nakoniec predviedli módnu prehliadku vo svadobných šatách od svadobného salónu Giovanna. Víťazky boli dekorované šerpami a kvetinovými partami z dielne Hogo Fogo. Pogramom sprevádzal známy moderátor z rádia Európa 2 Ivan Binďo Bindas. V sprievodnom programe súťaže vystúpila známa šanzónová speváčka Janais. Rolu ambasádorky tejto súťaže prijala Petra Lenártová a Andrea Rybanská – víťazka titulu TIP Nevesta roka 2014.

 

Titul Nevesta roka 2015 získala bratislavčanka Zuzana Badurová, ktorá zaujala porotu najmä svojou prirodzenosťou a šarmom.

Titul TIP Nevesta roka 2015 získala Erika Hlavnová z Turian, ktorá počas roka nazbierala najvyšší počet like na portáli womanman.sk

Porota si tiež vybrala aj svoju Sympatia Nevestu roka 2015, ktorou sa stala finalistka Lenka Šlepecká.

Svoju nevestu si okrem odbornej poroty vyberal aj hlavný partner súťaže firma Fomei. Dekorovali NajFotogenickejšiu Nevestu roka 2015, ktorou sa stala finalistka Zuzana Spodniaková.

 

Víťazky si odniesli domov množstvo zaujimavých cien, ako víkendový pobyt v Residence Hotel&Club, víkendový pobyt v Chateau Foldváry, pobyt s procedúrami v rezorte SPA Aphrodite, VIP členstvo v sieťach fitnescentier FIT up, spotrebiče do domácnosti od značky Orava, darčekové poukážky od zn. Relleciga, Sothys, Gosh, Fann parfumerie, Fruxi, CCC obuvi a ročné predplatné časopisu WomanMan magazine.

Ani zvyšné finalistky neobišli naprázdno, taktiež si odniesli darčekové balíčky od všetkých partnerov.

 

Výsledky:

Nevesta roka 2015 – Zuzana Badurová

TIP Nevesta roka 2015 – Erika Hlavnová

Sympatia Nevesta roka 2015 – Lenka Šlepecká

NajFotogenickejšia Nevesta roka 2015 – Zuzana Spodniaková


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tim Cook (Apple): FBI po nás chce „zadné vrátka“
<< predchádzajúci článok
V Hornonitrianskom múzeu sa so zimou rozlúčia aj tvorivou dielňou