Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. augusta 2020

Neznámy páchateľ poškriabal v noci deväť osobných áut, škody rátajú v tisíckach eurDoposiaľ neznámy páchateľ v nočných hodinách medzi 5. a 6. augustom pred jedným z obytných blokov v Snine poškodil deväť osobných motorových vozidiel. Ako agentúru SITA informoval Igor Pavlík z ...Zdieľať
gettyimages 517311085 min 676x451 7.8.2020 (Webnoviny.sk) - Doposiaľ neznámy páchateľ v nočných hodinách medzi 5. a 6. augustom pred jedným z obytných blokov v Snine poškodil deväť osobných motorových vozidiel.


Ako agentúru SITA informoval Igor Pavlík z Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Prešove, páchateľ prechádzal od jedného vozidla k druhému, poškriabal ich neznámym predmetom, čím spôsobil škodu na cudzom majetku vo výške najmenej 2-tisíc eur.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ v Snine začal stíhanie pre prečin poškodzovania cudzej veci. Zákon pre páchateľa tohto trestného činu stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na jeden rok.


Zdroj: Webnoviny.sk - Neznámy páchateľ poškriabal v noci deväť osobných áut, škody rátajú v tisíckach eur © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prievidžan dupol v meste na plyn a polícia ho namerala, ale dychová skúška mu zavarila ešte viac
<< predchádzajúci článok
80 000 detí muselo v dôsledku explózie v Bejrúte opustiť svoje domovy

Neznámy páchateľ poškriabal v noci deväť osobných áut, škody rátajú v tisíckach eur - diskusné fórum čitateľov