28. októbra 2017

NHL: Chicago s Pánikom podľahlo Nashvillu, Vegas dal Coloradu sedmičku

Brankár tímu Naschville Predators Pekka Rinne v zásahu proti slovenskému hráčovi Richardovi Pánikovi. Foto: TASR/AP
New York 28. októbra (TASR) - Hokejisti Chicaga prehrali v noci na sobotu v zámorskej NHL na domácom ľade s Nashvillom 1:2. Slovák Richard Pánik nastúpil tentoraz v druhom útoku Blackhawks po boku Patricka Kanea a Nicka Schmaltza, odohral 13:41 min., zaznamenal mínusový bod, rozdal tri bodyčeky a odsedel si dvojminútový trest za seknutie. "Jastrabi" pokračujú v nepresvedčivých výkonoch, zapísali si už štvrtú prehru v piatich zápasoch.

V ďalšom nočnom súboji Winnipeg prehral na ľade Columbusu 1:2 po predĺžení, víťazný gól domácich strelil v 63. minúte Josh Anderson. Do zostavy Jets sa vrátil slovenský útočník Marko Daňo, vo štvrtom formácii odohral 8:40 min. a pripísal si jeden strelecký pokus. Nováčik z Las Vegas naďalej prekvapuje svojimi výsledkami, tentoraz rozbil doma Colorado 7:0.