19. decembra 2018

NHL: Pánik nebodoval a jeho Arizona prehrala s NY Islanders

Na archívnej snímke Richard Pánik.

Na archívnej snímke Richard Pánik. Foto: TASR/AP
Washington 19. decembra (TASR) - Hokejisti Arizony Coyotes s Richardom Pánikom prehrali v noci na stredu v domácom zápase NHL s New Yorkom Islanders 1:3. Slovenský útočník odohral 17:02 minúty a pripísal si štyri strely na bránku.

Tréner Scott Gordon prežil úspešný debut na striedačke Philadelphie, Flyers zdolali doma Detroit 3:2. V bránke domácich absolvoval víťaznú premiéru v NHL Carter Hart, ktorý predviedol 20 zákrokov.

NHL - výsledky:

Buffalo - Florida 2:5, New Jersey - Toronto 2:7, New York Rangers - Anaheim 3:1, Philadelphia - Detroit 3:2, Minnesota - San Jose 0:4, Dallas - Calgary 2:0, Chicago - Nashville 2:1, Arizona - New York Islanders 1:3, Edmonton - St. Louis 1:4, Vancouver - Tampa Bay 2:3 v 3. tretine, Los Angeles - Winnipeg 3:1 v 3. tretine