Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

14. marca 2006

Nový album skupiny Placebo je obrovským úspechomV poradí piaty štúdiový album britskej skupiny Placebo sa včera dostal na pulty predajní a prvé výsledky predaja naznačujú, že album bude skutočne úspešný. V Nemecku, Belgicku a vo Švajčiarsku ...Zdieľať

BRATISLAVA 14. marca (WN/SITA) - V poradí piaty štúdiový album britskej skupiny Placebo sa včera dostal na pulty predajní a prvé výsledky predaja naznačujú, že album bude skutočne úspešný. V Nemecku, Belgicku a vo Švajčiarsku album už získal zlatú platňu v počte predaných kusov. Česká hudobná stránka musicserver.cz vyhlásila album Meds za album týždňa s takmer stopercentným hodnotením. Album obsahuje 13 piesní: Meds, Infra-red, Drag, Space Monkey, Follow The Cops Back Home, Post Blue, Because I Want You, Blind, Pierrot The Clown, Broken Promise, One Of A Kind, In The Cold Light Of Morning a Song To Say Goodbye.

V rámci promoaktivít odohralo Placebo začiatkom mesiaca tri koncerty vo Francúzsku a päť aprílových vystúpení v Anglicku a Škótsku je už beznádejne vypredaných. Koncom mája trojica vyrazí do ďalších európskych krajín, kde zahrajú samostatné koncerty, ale predstavia sa aj na festivaloch. V piatok 26. mája vystúpia na Super rock festivale v portugalskom Lisabone, 30. a 31. mája ich čakajú koncerty vo Francúzsku. V júni sa predstavia v Nemecku - na festivaloch Rock Im Park a Rock AM Ring. Koncertovať budú aj v Holandsku, Slovinsku a Maďarsku. V Luxembursku ich diváci uvidia na Luxembourg Festivale a 24. júna vystúpia na festivale United islands of Prague '06 v Prahe. V júli ich privíta Belgicko, Dánsko, Poľsko a Škótsko. V Írsku sa predstavia na dublinskom Oxegen Festivale.

FOTO:SITA/AP


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vo Francúzsku začali s likvidáciou hydiny
<< predchádzajúci článok
V Maďarsku schválili vakcínu pre ľudí

Nový album skupiny Placebo je obrovským úspechom - diskusné fórum čitateľov