25. apríla 2012

O postupe New Jersey či Floridy rozhodne siedmy duel

V jedinom utorňajšom šiestom stretnutí štvrťfinále play-off zámorskej hokejovej NHL zvíťazilo doma New Jersey nad Floridou 3:2 po predĺžení a vyrovnalo stav série hranej na štyri víťazstvá na 3:3 ...

nhl NEW YORK 25. apríla (WEBNOVINY) - V jedinom utorňajšom šiestom stretnutí štvrťfinále play-off zámorskej hokejovej NHL zvíťazilo doma New Jersey nad Floridou 3:2 po predĺžení a vyrovnalo stav série hranej na štyri víťazstvá na 3:3 na zápasy.

Znamená to, že o postupe Devils či Panthers rozhodne siedmy duel, ktorý sa uskutoční vo štvrtok na Floride.

Rozhodujúci gól v utorkovom meraní síl dal v predĺžení Travis Zajac, ktorého vyhlásili aj za prvú hviezdu stretnutia.

Slovenský útočník v službách "panterov" Tomáš Kopecký strávil na ľade 15:16 min a do individuálnych štatistík si pripísal jedno dvojminútové vylúčenie a jednu strelu.

Výsledok utorkového šiesteho stretnutia štvrťfinále play-off zámorskej hokejovej NHL:
New Jersey Devils - Florida Panthers 3:2 po predĺžení (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0) - stav série 3:3
Góly: 17. Bernier (R. Carter, Harrold), 25. Kovaľčuk (Zajac, P. Sýkora), 66. Zajac (Kovaľčuk, Parise) - 28. Versteeg (Weiss, Kulikov), 33. Bergenheim (Strachan, Goc)