Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Víkend

28. decembra 2009

O2 Snowboard Tour: Séria snouboardových pretekov a škola snouboardingu pre mladých!Spojenie pretekov s účasťou profesionálnych jazdcov a snowboardovej školy - Rookie Campu pre mladé talenty prinesie počas troch týždňov jarných prázdnin pre všetkých milovníkov snouboardingu a skvelej zábavy na svahu projekt O2 Snowboard Tour.Zdieľať
«   Všetky tri podujatia sú situované do známych lyžiarskych lokalít (Štrbské pleso, Kubínska hoľa, Donovaly) a termíny zvolili organizátori tak, aby korešpondovali s dátumami jarných školských prázdnin. Popri klasickej rodinnej prázdninovej dovolenke tak O2 Snowboard tour ponúka veľkú pridanú hodnotu, ktorú návštevníci na žiadnom inom podujatí nezažijú: Rookie Camp, školu snouboardingu pre deti a mládež do 18 rokov (zdarma pre O2 zákazníkov), Rookie Cup, preteky v big air alebo slopestyle do 18 rokov a otvorené profesionálne snouboardové preteky pre registrovaných aj neregistrovaných freestyle snouboardistov


Preteky v Big Air a Slopestyle:
Otvorené preteky pre profesionálnych jazdcov budú vždy v sobotu v disciplínach Big Air alebo Slopestyle. Na Štrbskom plese sa bude skákať Big Air, na Kubínskej Holi a Donovaloch sa bude jazdiť Slopestyle. Registrácia účastníkov pretekov bude každý súťažný deň – v sobotu od 10:00 do 12:00. Motiváciou pre jazdcov sú najmä prize money v celkovej výške 5000 eur na všetky preteky, ale aj exkluzívne vecné ceny od partnerov projektu.

O2 Rookie Camp:
Vždy od stredy do piatku počas celého dňa ponúka O2 Rookie camp všetkým mladým možnosť naučiť sa snouboardovať pod dohľadom licencovaných inštruktorov ako aj zdokonaliť sa a učiť sa freestyle disciplíny pod taktovkou tých najkompetentnejších – päťnásobného majstra Slovenska Mateja Matysa, najlepšej súčasnej slovenskej snoubordistky Barbory Števulovej, Martina "Rybu" Rybanského, Martina "Rohaja" Nemčeka, Tomáša "Pstrunu" Hrnčiara a dalších skvelých slovenských jazdcov. Rookie camp je zdarma pre zákazníkov O2. Mladé talenty prídu na svah podporiť aj známa herečka Zuzana Fialová a olympijský medajlista Radoslav Židek.

 
Koncerty na svahu s Rádiom_FM:
Každý sobotný večer vystúpia slovenské kapely a DJi Rádia_FM. Na Štrbskom plese sa 20. februára predstavia H16, Vec, Zverina a Viktor Hazard. Kubínska hoľa sa môže už 27. februára tešiť na Hex, Talkshow, Noisecut a DJ Bibu. Do tretice sa návštevníci na Donovaloch 6. marca zabavia pri koncertoch skupín Polemic, Lavagance, Swan Bride a DJ Bidla.

 
O2 Snowboard Tour - kedy a kde?

 
17. - 20. február '10 Park Snow Štrbské pleso / Rookie Camp + Big Air contest

 
24. - 27. február '10 SKI PARK Kubínska hoľa / Rookie Camp + Slope style contest

 
3. - 6. marec '10 Park Snow Donovaly / Rookie Camp + Slope style contest
»

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Americká agentúra sa pokúša zistiť, ako sa dajú ovládať blesky
<< predchádzajúci článok
Na Novom Zélande uhynulo 105 uviaznutých delfínov