Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

20. februára 2018

OBRAZOM: Pozrite sa s nami na newyorský týždeň módyNahliadnite na prestížne módne podujatie.Zdieľať
Kreácia z kolekcie značky Carolina Herrera na prehliadke počas týždňa módy v americkom New Yorku 12. februára 2018.

Týždeň módy v New Yorku vznikol ešte v roku 1943, vďaka čomu sa hrdí titulom najstarší fashion week. Prestížne podujatie sledujú so zatajeným dychom štylisti, novinári a milovníci módy z celého sveta. Pripravili sme pre vás malú ochutnávku z kolekcií, ktoré si návrhári pripravili na veľkú udalosť tento rok. 

Ralph LaurenJarná kolekcia známeho amerického návrhára Ralpha Laurena priniesla na mólo záplavu bielej a modrej. Lauren sa dokonca vyjadril, že by najradšej navrhoval v týchto dvoch farbách už do konca života. Jeho šaty charakterizovali potlač a retro nádych. Zaujímavosťou je, že modelky boli bosé. V ďalšej časti predstavil hravú mestskú módu.
 
 
 
 
 
 

Carolina Herrera


Značka Carolina Herrera zaujala šatami s výraznou sukňovou časťou. Nádherné modely spravili z modeliek romantické princezné. 

Nechýbala tiež typická kombinácia - v úvode a závere šou sa modelky predviedli v bielych košeliach skombinovaných s čiernym spodkom. Presne tento štýl je charakteristický pre zakladateľku značky. 
 
 
 
 
 
 
 
 

Calvin Klein


Obrazy Andyho Warholla, kopy pukancov pod nohami a do toho extravagantná kolekcia Rafa Simonsa pod značkou Calvin Klein. Návrhára vraj inšpiroval film Safe (1995), v ktorom hlavná postava trpí zvláštnou neznášanlivosťou k životnému prostrediu. 
 
 
 
 
 

Naeem Khan


Indické korene návrhára Naeema Khana bolo cítiť aj v jeho najnovšej kolekcii. Dominovali jej výšivky, zaujímavé farby a štruktúry. Chcel ňou vzdať poctu rôznorodosti ženskej krásy naprieč svetom. 
 
 
 
 
 
 

LaQuan Smith


LaQuan Smith priniesol provokatívne, priehľadné modely v čiernej farbe. Ako hovorí, v jeho modeloch sa budete cítiť mladí, zábavní a sexi. Oblieka sa uňho množstvo celebrít, vrátane Rihanny či Kim Kardashian.
 
 
 
 
 


Zdroje: wwd.com, vogue.com

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Štátna opera v Banskej Bystrici uvedie Romea a Júliu
<< predchádzajúci článok
Novou operou Štátneho divadla Košice sú Hoffmanove poviedky

OBRAZOM: Pozrite sa s nami na newyorský týždeň módy - diskusné fórum čitateľov