Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. mája 2019

Ochrane oznamovateľov protispoločenskej činnosti chce šéfovať 11 ľudíPredsedom Úradu na ochranu oznamovateľov protispoločenskej činnosti chce byť 11 ľudí. Kandidáti budú verejne vypočúvaní začiatkom júna. Informuje o tom odbor prevencie ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR/AP
Bratislava 15. mája (TASR) – Predsedom Úradu na ochranu oznamovateľov protispoločenskej činnosti chce byť 11 ľudí. Kandidáti budú verejne vypočúvaní začiatkom júna. Informuje o tom odbor prevencie korupcie Úradu vlády (ÚV) SR.


"V súlade so zákonom o ochrane oznamovateľov protispoločenskej činnosti sa výber záujemcov z prihlásených kandidátov uskutoční prostredníctvom verejného vypočutia komisiou, a to v dňoch 4. a 5. júna 2019 od cca 8.30 h v Účelovom zaradení Bôrik v Bratislave," uvádza ÚV SR.

Ten na svojej webovej stránke zverejnil zoznam kandidátov spolu s ich životopismi, referenciami i motivačnými listami. Rovnako je zverejnená komisia, ktorá bude spomedzi nich vyberať. Tá posudzuje, či prihlásení kandidáti splnili všetky náležitosti výzvy.

"O podrobnostiach verejného vypočutia budeme verejnosť včas informovať," dodáva Úrad vlády SR.Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Komunista Ondráček navštívil Doneck, podľa ministra robí Česku hanbu
<< predchádzajúci článok
POZOR: Diaľničný tunel Považský Chlmec bude úplne uzavretý

Ochrane oznamovateľov protispoločenskej činnosti chce šéfovať 11 ľudí - diskusné fórum čitateľov