Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. júna 2006

Opaterný žiada vysvetlenie, prečo má odstúpiť z kandidátkyPoslanec NR SR Branislav Opaterný žiadam predsedníčku Slobodného fóra Zuzanu Martinákovú, aby vysvetlila s plnou vážnosťou, prečo by mal odstúpiť z kandidátky SF. "Žiadny dôvod neuviedla," uviedol ...Zdieľať

BRATISLAVA 4. júna (WN/SITA) - Poslanec NR SR Branislav Opaterný žiadam predsedníčku Slobodného fóra Zuzanu Martinákovú, aby vysvetlila s plnou vážnosťou, prečo by mal odstúpiť z kandidátky SF. "Žiadny dôvod neuviedla," uviedol dnes Opaterný pre agentúru SITA. Výzvu na odstúpenie z kandidátky totiž vníma ako iracionálnu reakciu na nezmysly vyprodukované Vladislavom Chlipalom, ktoré sa dotkli aj jeho brata Rastislava. "Sieť intríg a lží, ktorá bola rozbehnutá pánom Chlipalom v Slobodnom fóre snáď nie je dôvodom na moje odstúpenie - prečo by som mal odstúpiť ja? Niekto iný tu má vážny problém, nie ja," vyhlásil Opaterný.

Opaterného zaujíma, či má odstúpiť preto, že nie je ochotný zakrývať lži a hry rozohrané agentom vo vnútri Slobodného fóra. "Z výrokov pani Martinákovej sa zdá, že je chytená v pavučine, do ktorej ju zatiahli. A zúfalo hľadá riešenie. Mne, ale pani Martináková nemôže prisúdiť zodpovednosť za lži komunikované médiám z centrály Slobodného fóra o zápisniciach. Ani za veci, ktoré sa v strane rozohrané pánom Chlipalom a jeho spoluhráčmi z ANO diali a boli dokonca zachytené v písomnej podobe," vyhlásil Opaterný. Zároveň dodal, že jeho snahou je očistiť stranu.

FOTO : SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Intrigy okolo Martinákovej fungujú ako v počiatkoch SF
<< predchádzajúci článok
SMER-SD a SNS majú obavy z možného manipulovania volieb

Opaterný žiada vysvetlenie, prečo má odstúpiť z kandidátky - diskusné fórum čitateľov