Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Voľby 2020

29. februára 2020

Opitý volič napadol predsedu aj člena komisie, polícia riešila počas volieb aj ďalšiu potýčkuaktualizované 29. februára, 13:52 Polícia zaznamenala ďalší prípad roztržky vo volebnej miestnosti, tentoraz v Košiciach. Ako informovali na sociálnej ...Zdieľať
zilina 676x507 29.2.2020 (Webnoviny.sk) -


  • aktualizované 29. februára, 13:52


  •  

Polícia zaznamenala ďalší prípad roztržky vo volebnej miestnosti, tentoraz v Košiciach. Ako informovali na sociálnej sieti, v Košiciach alkoholom podgurážený muž napadol predsedu aj člena volebnej komisie po tom, ako ho vyzvali k podpísaniu prevzatia volebných lístkov. Muža predviedli na policajné oddelenie a namerali mu viac ako dvoma promile alkoholu v dychu.

Parlamentné voľby na Slovensku 2020: Online (minúta po minúte)


Sedemdesiatpäťročného predsedu volebnej komisie v Žiline napadol priamo vo volebnej miestnosti volič. Ako agentúru SITA informoval hovorca žilinskej polície Radko Moravčík, incident sa stal po 10:00 a našťastie sa zaobišiel bez zranení. Mestská polícia zadržala 48-ročného muža a následne ho odovzdala príslušníkom Policajného zboru, ktorí ho eskortovali na policajný útvar.

Žilinská polícia o incidente informovala aj na sociálnej sieti, kde uviedla, že k útoku prišlo po tom, ako predseda komisie upozornil voliča, aby zostávajúce hlasovacie lístky odhodil do krabice na to určenej. Polícia v tejto veci ďalej skúma, či neprišlo aj k spáchaniu ďalšieho trestného činu v súvislosti s volebným právom.

 

Parlamentné voľby 2020 na Slovensku

Zdroj: Webnoviny.sk - Opitý volič napadol predsedu aj člena komisie, polícia riešila počas volieb aj ďalšiu potýčku © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Parlament v pôvodnom zložení sa skončí úderom polnoci, bývalí poslanci dostanú tisíce eur
<< predchádzajúci článok
V prešovskej väznici sa záujem o parlamentné voľby zdvojnásobil, Dominik volil spoza mreží prvýkrát

Opitý volič napadol predsedu aj člena komisie, polícia riešila počas volieb aj ďalšiu potýčku - diskusné fórum čitateľov