Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

01. novembra 2011

Otca speváčky zo seriálu Glee zavraždil opitý mužOtca speváčky Charice Pempengco známej ako Sunshine Corazon z muzikálového seriálu Glee (2009) dobodal opitý muž k smrti. Podľa polície sa tak stalo v speváčkinom rodnom meste Laguna na ...Zdieľať
charice pempengco BRATISLAVA 1. novembra (WEBNOVINY) - Otca speváčky Charice Pempengco známej ako Sunshine Corazon z muzikálového seriálu Glee (2009) dobodal opitý muž k smrti.


Podľa polície sa tak stalo v speváčkinom rodnom meste Laguna na Filipínach.

Štyridsaťročný Ricky Pempengco bol práve v obchode, kde sa náhodou obtrel o muža pod vplyvom alkoholu. Ten sa rozčúlil a začal na neho útočiť bodákom na ľad.

Spôsobil mu niekoľko zranení na hrudi a chrbte, čoho následkom bola smrť. Vyšetrovanie nenaznačuje, že by v minulosti mali dotyční konflikt, vražda pravdepodobne nebola naplánovaná.

Devätnásťročná speváčka a herečka so svojím otcom nemala blízky vzťah, napriek tomu sa na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter priznala, že ho mala rada. "Ľúbim ho a vždy ho budem ľúbiť.

Veď to bol napriek všetkému môj otec," napísala. Filipínska polícia vypísala za dolapenie podozrivého vraha odmenu 20-tisíc pesos (v prepočte približne 335 eur). Informácie pochádzajú z webovej stránky www.hollywoodreporter.com

Charice - "Louder"

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Erasure budú predskakovať Michael Szatmary s Kykou Hammel
<< predchádzajúci článok
Jessica Simpson konečne potvrdila tehotenstvo