Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. októbra 2012

Padajúce stromy zavalili dvoch Košičanov, jeden neprežilPadajúce stromy dnes na východe Slovenska zasiahli dvoch mužov, jeden z nich neprežil. V oboch prípadoch zasahovali leteckí záchranári. V obci Kločkov pri pílení stromu zasiahol ...Zdieľať
vrtulnik nehoda sanitka BRATISLAVA 11. októbra (WEBNOVINY) - Padajúce stromy dnes na východe Slovenska zasiahli dvoch mužov, jeden z nich neprežil. V oboch prípadoch zasahovali leteckí záchranári.


V obci Kločkov pri pílení stromu zasiahol padajúci strom 47-ročného pilčíka. Muža s otvorenou zlomeninou predkolenia ošetril lekár Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby a pacienta evakuoval na lane v podvese z terénu.

Po medzipristátí a naložení do vrtuľníka transportovali leteckí záchranári zraneného na Kliniku úrazovej chirurgie v Košiciach.

Tá istá posádka letela aj do hustého lesného terénu v lokalite priehrady Stariná. V nedostupnom lesnom teréne pri výrube kalamitného stromu zasiahol padajúci strom 63-ročného drevorubača zo Sniny.

Muž utrpel mnohopočetné vážne poranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom. Agentúru SITA informovala Sylvia Galajda z AIR - TRANSPORT EUROPE.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na ochranu detí vzniká nová stratégia, čakalo sa 13 rokov
<< predchádzajúci článok
Chorvátski učitelia a sestry sa bijú za zrušené príplatky

Padajúce stromy zavalili dvoch Košičanov, jeden neprežil - diskusné fórum čitateľov

je to pekné11.10. 22:48:45