Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

05. apríla 2020

Pápež František: Skutoční hrdinovia tejto doby nie sú slávni, bohatí ani úspešní, ale slúžia ostatnýmPápež František počas nedeľnej svätej omše vyzval mladých ľudí, aby sa v čase svetovej pandémie koronavírusu nebáli pomôcť ostatným. Väčšinou sa slávnosť na Kvetnú ...Zdieľať
aptopix_vatican_pope_palm_sunday_mass_61210 5b207dbcbb65438c9d7408ed47086805 min 676x475 5.4.2020  - Pápež František počas nedeľnej svätej omše vyzval mladých ľudí, aby sa v čase svetovej pandémie koronavírusu nebáli pomôcť ostatným. Väčšinou sa slávnosť na Kvetnú nedeľu koná vonku pred tisíckami ľudí.


Dnes sa však Svätý otec prihovoril z Baziliky sv. Petra, kde bolo len niekoľko kňazov, rehoľných sestier či zredukovaný spevácky zbor, pričom všetci od seba dodržiavali bezpečnú vzdialenosť.

"Pozrite sa na skutočných hrdinov týchto dní, nie sú slávni, bohatí ani úspešní, no slúžia ostatným," vyjadril sa. "Nebojte sa venovať svoj život Bohu a ostatným," dodal.

 
Zdroj: Webnoviny.sk - Pápež František: Skutoční hrdinovia tejto doby nie sú slávni, bohatí ani úspešní, ale slúžia ostatným © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zamestnávatelia môžu posielať žiadosť o pomoc, minister práce Krajniak ich prosí o trpezlivosť
<< predchádzajúci článok
Sulík by rád otvoril ďalšie obchody po Veľkej noci, podľa Žigu je na otváranie prevádzok ešte skoro

Pápež František: Skutoční hrdinovia tejto doby nie sú slávni, bohatí ani úspešní, ale slúžia ostatným - diskusné fórum čitateľov