Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

12. augusta 2022

Partizáni v Luhanskej oblasti likvidujú jedného kolaboranta za druhým. Do vzduchu ho vyhodili, keď bol v auteV Rusmi okupovanom meste Starobiľsk v Luhanskej oblasti na východe Ukrajiny bol terčom bombového útoku miestny kolaborant. Ako na Telegrame uviedol regionálny šéf vojenskej správy v Luhanskej oblastiZdieľať
russia_ukraine_war_86260 23345f265f7f4fb6b21162d14d251cf5 676x470 12.8.2022 (Webnoviny.sk) - V Rusmi okupovanom meste Starobiľsk v Luhanskej oblasti na východe Ukrajiny bol terčom bombového útoku miestny kolaborant. Ako na Telegrame uviedol regionálny šéf vojenskej správy v Luhanskej oblasti Serhij Hajdaj, jeho auto „vyhodili do vzduchu“.Incident sa udial vo štvrtok. Nemenovaný kolaborant momentálne leží vo vážnom stave v nemocnici. Hajdaj poznamenal, že s Rusmi spolupracoval od roku 2014, a dodal, že partizáni v Luhanskej oblasti „fungujú perfektne“.

Týždeň predtým podľa Hajdaja partizáni strieľali v Bilovodsku na auto s miestnymi kolaborantmi. Dvaja z nich prišli o život.Zdroj: Webnoviny.sk - Partizáni v Luhanskej oblasti likvidujú jedného kolaboranta za druhým. Do vzduchu ho vyhodili, keď bol v aute © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lunter vyzval na férovú predvolebnú kampaň, šírenie dezinformácií podľa župana kraju nepomôže
<< predchádzajúci článok
Bezpečnostná služba identifikovala Čečenca páchajúceho zverstvá v Buči, bol súčasťou sprievodu Kadyrova