Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

30. júna 2020

Pekarík sa dohodol s Herthou na predĺžení, Berlín považuje za svoj druhý domovBohaté skúsenosti v spojitosti so spoľahlivými výkonmi rozhodli o tom, že Peter Pekarík zostáva Berlínčanom. Slovenský futbalový reprezentant ...Zdieľať
virus_outbreak_germany_soccer_bundesliga_39969 d2087c46f17f406786193cf3d2abb302 676x451 30.6.2020 (Webnoviny.sk) - Bohaté skúsenosti v spojitosti so spoľahlivými výkonmi rozhodli o tom, že Peter Pekarík zostáva Berlínčanom. Slovenský futbalový reprezentant bude ešte jeden rok pokračovať v bundesligovom tíme Hertha Berlín.


S klubom z hlavného mesta Nemecka sa 33-ročný pravý obranca dohodol na predĺžení kontraktu do 30. júna 2021. Pekarík pôsobí v Berlíne od roku 2012 a momentálne je už služobne najstarší hráč výberu trénera Bruna Labbadiu. Podľa Kickeru v tíme absolvoval už 166 súťažných zápasov a strelil dva góly.

"V Berlíne pôsobím už osem rokov a som rád, že budem naďalej súčasťou Herthy. Klub a mesto sa stali mojím druhým domovom. Teraz sa teším na výzvy, ktoré prinesie nová sezóna," povedal Peter Pekarík podľa klubového webu Hertha BSC.

"Peka je absolútnou vlajkovou loďou profesionálov a dlhoročná súčasť našej značky Hertha BSC," uviedol športový riaditeľ Michael Preetz na adresu Pekaríka.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pekarík sa dohodol s Herthou na predĺžení, Berlín považuje za svoj druhý domov © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovenský útočník Samuel Mráz mal pozitívny test na ochorenie Covid-19
<< predchádzajúci článok
Xavi je horúcim kandidátom na trenéra FC Barcelona, ale je tam jedna prekážka

Pekarík sa dohodol s Herthou na predĺžení, Berlín považuje za svoj druhý domov - diskusné fórum čitateľov