Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. augusta 2019

PELLEGRINI NECHCE GAŠPARA NA KANDIDÁTKE SMERU DO PARLAMENTNÝCH VOLIEBDoplnil, že s predsedom Smeru-SD Robertom Ficom majú svoje pohľady na svet a hľadajú prieniky, aby boli so stranou úspešní.Zdieľať
Gašpar

Bratislava 13. augusta - Premiér a podpredseda Smeru-SD Peter Pellegrini hovorí, že v strane diskutujú o jeho mieste a postavení, hľadajú sa prieniky. Tvrdí, že s Tomášom Druckerom o spolupráci nehovoril. Zároveň si nemyslí, že by bývalý policajný prezident Tibor Gašpar mal byť na kandidačnej listine Smeru-SD do budúcoročných parlamentných volieb.


"Chcem tieto týždne využiť na to, aby sme si povedali, ako Smer pôjde do volieb. Hovoríme aj o tom, aké by bolo moje miesto a postavenie v tom celom. Rozhodnutie ešte nie je," povedal premiér na brífingu na Rázsochách, kde má vyrásť nová Univerzitná nemocnica Bratislava.

Doplnil, že s predsedom Smeru-SD Robertom Ficom majú svoje pohľady na svet a hľadajú prieniky, aby boli so stranou úspešní. Exministra zdravotníctva a vnútra Tomáša Druckera, ktorý má založiť politickú stranu, Pellegrini nekomentuje. Povedal, že o svojej budúcnosti s ním nehovoril.

V súvislosti s informáciami, že by sa Gašpar mohol objaviť na kandidátke Smeru-SD, uviedol, že by na nej byť nemal. "Na základe aktuálnej situácie si nemyslím, že by pán Gašpar mal byť súčasťou kandidátky našej strany. Možno by sa mal skôr sústrediť na to, aby vyvrátil podozrenia a očistil svoje meno," doplnil Pellegrini.
 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Demonštranti na hongkongskom letisku bránili pasažierom v odlete
<< predchádzajúci článok
Biela pena na Hrone vo Zvolene nespôsobila úhyn vodných živočíchov

PELLEGRINI NECHCE GAŠPARA NA KANDIDÁTKE SMERU DO PARLAMENTNÝCH VOLIEB - diskusné fórum čitateľov