08. októbra 2011

Peter Sagan druhý v 4. etape pretekov Okolo Pekingu

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v 4. etape pretekov Okolo Pekingu, ktorá merala 189,5 km a jej finiš bol v areáli vodných športov kde sa na OH 2008 tešili z triumfov slalomári Michal Martikán, Elena ...

peter sagan PEKING 8. októbra (WEBNOVINY) - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v 4. etape pretekov Okolo Pekingu, ktorá merala 189,5 km a jej finiš bol v areáli vodných športov kde sa na OH 2008 tešili z triumfov slalomári Michal Martikán, Elena Kaliská a bratia Hochschornerovci, výbornú druhú priečku. Víťazom etapy sa stal Saganov tímový kolega zo stajne Liquigas-Cannondale Elia Viviani. Na čele priebežného poradia sa udržal Nemec Tony Martin (HTC - Highroad), pre Petra Sagana je to prvé pódiové umiestnenie na tejto súťaži. Umiestnenia zvyšných dvoch Slovákov - Juraja Sagana (Liquigas-Cannondale) a Petra Velitsa (HTC - Highroad) zatiaľ nie sú známe.