Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. apríla 2021

Petra Brhela z kauzy Mýtnik prepustili z väzby na slobodu, súd vyhovel jeho žiadostiPetra Brhela obvineného v rámci kauzy Mýtnik prepustili z väzby na slobodu. Informuje o tom portál televízieZdieľať
sud 2 676x473 8.4.2021 (Webnoviny.sk) - Petra Brhela obvineného v rámci kauzy Mýtnik prepustili z väzby na slobodu. Informuje o tom portál televízie Joj noviny.sk s tým, že pre televíziu to potvrdil obhajca obvineného Michal Mandzák. O prepustení Petra Brhela rozhodol podľa obhajcu prokurátor.


„Oceňujem prístup prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Ondreja Repu, ktorý rozhodol o našej žiadosti o prepustení z väzby tak, že prepustili Petra B. z väzby,” uviedol Mandzák. Portál doplnil, že podľa informácií televízie došlo po stredajšej konfrontácii medzi obvineným exriaditeľom sekcie ekonomiky finančnej správy Martinom Fleischerom a stíhaným podnikateľom Petrom Brhelom k posunu vo vyšetrovaní kauzy Mýtnik.


Zdroj: Webnoviny.sk - Petra Brhela z kauzy Mýtnik prepustili z väzby na slobodu, súd vyhovel jeho žiadosti © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pandemická PN a OČR sa zvýšia na 100 percent čistého príjmu, ide však len o dočasné riešenie
<< predchádzajúci článok
Matovič chce naďalej vládnuť Slovensku ako sultán, Hlas kritizuje expremiérovu cestu do Moskvy

Petra Brhela z kauzy Mýtnik prepustili z väzby na slobodu, súd vyhovel jeho žiadosti - diskusné fórum čitateľov