Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    Big Brother

20. decembra 2005

Plusy a mínusy z domu Veľkého brata

Zdieľať
Miriam (29), vizážistka
To, že ju ľudia spoznávajú, ju otravuje. Na ulici chodí zamaskovaná. V jej živote sa nič extra nezmenilo. Nečaká ani žiadne ponuky, hoci túži byť speváčkou.

Koketa (27), barman
Zistil, ktorí ľudia v jeho okolí sú ozajstnými priateľmi, a pre ktorých sa oplatí žiť. Reality šou mu dala jedinú vec: pozná ho celé Slovensko. Ponuky nedostal, práve naopak, musí sa snažiť sám. Zamestnal sa ako barman, najradšej by však mal vlastnú kulinársku reláciu.

Dana (31), masérka
To, že ju spoznávajú na ulici, považuje za príjemné, ale sčasti aj otravné. Dostala ponuku i zo zahraničia, dokonca vo svojom odbore, ale odmietla ju, pretože sa bála ísť sama. Zostáva tam, odkiaľ prišla. Stále však sníva o tom, že raz bude spievať.

 

Huďo (23), elektrikár
Najzaujímavejší je pre neho kontakt so šoubiznisom. Čaká ho konkurz, neprezradil však aký. Rád by sa stal športovým moderátotom. Vypadol týždeň pred súťažením o peniaze.

Karolína (22), barmanka
V práci dostala výpoveď, našla si však novú. Ponuky neprišli žiadne.

Pinzo (43), masér
To, že ho ľudia spoznávajú, je pre neho príjemné. Ponuky nečaká, išiel za jediným cieľom - vyhrať veľké peniaze. Keď sa tak nestalo, zostáva v Žiline a užíva si rodinu.

Viktória (27), trénerka koní
Aj u nej zostáva všetko po starom. Vrátila sa do práce, k svojim koníkom a deťom. Ak by však prišlo niečo zaujímavé, určite to neodmietne.

Michal (22), študent
Upokojil sa a problémy začal riešiť s nadhľadom. Pracovné ponuky zatiaľ nedostal, ale určite nejaké očakáva. Najradšaj by pracoval v modelingu a reklame. Od Veľkého brata dostal 100-tisíc korún.

Peter (20), plavčík
Nezmenilo sa nič. Uvedomil si však, čo je pre neho dôležité. Vo februári sa chystá odísť zo Slovenska.

Michaela (19), študentka
Viac si váži celkom obyčajné veci. Hoci je vonku krátko, už ju oslovili detské domovy na charitatívnu činnosť. Z domu si odniesla okolo 90-tisíc korún.

Denisa (20), tanečnica
Tancuje v Exite. Dostala lukratívnu ponuku pre Playboy, ktorá sa už aj uskutočnila. Získala za ňu okolo 100-tisíc korún. Použije ich na plastickú operáciu prsníkov, ktorá ju čaká vo februári budúceho roka. 

Boris (26), kulturista
Ľudia sa na neho viac usmievajú ako predtým. V dome získal 420-tisíc korún. Chce sa presťahovať do Bratislavy, pretože dostal výhodnú ponuku vo svojom odbore. 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Honza Nedvďd : Dobrá pieseň vženie slzy.
<< predchádzajúci článok
Sandre chýbalo v dome objatie

Plusy a mínusy z domu Veľkého brata - diskusné fórum čitateľov