Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

14. apríla 2019

Po streľbe pred nočným klubom v Melbourne zomrel 37-ročný mužPolicajti zaznamenávajú dôkazy po streľbe v nočnom klube v austrálskom meste Melbourne, 14. apríla 2019.Zdieľať
Policajti zaznamenávajú dôkazy po streľbe v nočnom klube v austrálskom meste Melbourne, 14. apríla 2019. Foto: TASR/AP
Canberra 14. apríla (TASR) - Jeden človek zomrel a ďalšie tri osoby utrpeli zranenia pri streľbe, ku ktorej došlo v nedeľu pred nočným klubom v meste Melbourne v austrálskom štáte Victoria. Jeden zo zranených je v kritickom stave. Informovala o tom spravodajská televízia Sky News.


Podľa miestnej polície k streľbe došlo v nedeľu o 03.20 h miestneho času (sobota 19.20 SELČ) na melbournskom predmestí Prahran pred nočným klubom Love Machine, kde sa konala diskotéka. Obeťami streľby sa stali štyria muži, ktorí sa nachádzali pred vchodom do budovy.

Streľbu neprežil 37-ročný muž, ktorý svojim zraneniam podľahol po prevoze do nemocnice. Ďalší, 28-ročný muž je v kritickom stave. Dvaja zranení vo veku 29 a 50 rokov sú mimo ohrozenia života. Tri z obetí streľby pracovali ako príslušníci ochranky klubu.

Spravodajský server news.com.au uviedol, že na ľudí pred klubom strieľali neznámi páchatelia z bočného okna idúceho vozidla značky Porsche Cayenne, ktoré bolo predtým ukradnuté. "Presné okolnosti incidentu sú predmetom vyšetrovania," uvádza sa vo vyhlásení polície, ktorá zatiaľ v súvislosti s incidentom nikoho nezatkla.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Novým českým senátorom bude David Smoljak, syn známeho filmára
<< predchádzajúci článok
V Belehrade demonštrovali tisícky ľudí proti prezidentovi Vučičovi

Po streľbe pred nočným klubom v Melbourne zomrel 37-ročný muž - diskusné fórum čitateľov