Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

09. júna 2023

Počítame s vami, napísal na adresu Fica prominentný ruský bloger a skritizoval ČaputovúMoskva sa v súvislosti s vývojom politickej situácie na Slovensku spolieha na expremiéra Roberta Fica. Takto sa na Telegrame vyjadril prominentný ruský propagandista s pseudonymom ...Zdieľať
6454c40fae46a110349626 676x451 9.6.2023 (SITA.sk) - Moskva sa v súvislosti s vývojom politickej situácie na Slovensku spolieha na expremiéra Roberta Fica. Takto sa na Telegrame vyjadril prominentný ruský propagandista s pseudonymom Rybar.


Ruský vojenský bloger okrem vyjadrenia podpory Ficovi kritizoval prezidentku Zuzanu Čaputovú a obvinil Organizáciu Severoatlantickej zmluvy (NATO) zo zasahovania do predvolebnej kampane na Slovensku.

Ponúkol taktiež dezinformácie súvisiace s americkým finančníkom a filantropom židovského pôvodu Georgeom Sorosom. V závere príspevku Rybar napísal odkaz slovenskému opozičnému politikovi, keď uviedol: „Počítame s vami, pán Fico."


Zdroj: SITA.sk - Počítame s vami, napísal na adresu Fica prominentný ruský bloger a skritizoval Čaputovú © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kádárovi zo skupiny sátorovcov súd zamietol žiadosť o obnovu konania, proti rozhodnutiu podal sťažnosť
<< predchádzajúci článok
Jozef Mihál bude spolupracovať s Demokratmi a Jablkom