29. októbra 2013

Podolsk zdolal Kazaň 5:4 po nájazdoch

Viťaz Podolsk zvíťazil v jedinom utorňajšom zápase KHL na ľade AK Bars Kazaň 5:4 po predĺžení a nájazdoch. Hostia pritom po polhodine prehrávali už 0:3, no za necelú štvrťhodinu na ...

Moskva 29. októbra (TASR) - Viťaz Podolsk zvíťazil v jedinom utorňajšom zápase KHL na ľade AK Bars Kazaň 5:4 po predĺžení a nájazdoch. Hostia pritom po polhodine prehrávali už 0:3, no za necelú štvrťhodinu na prelome druhej a tretej tretiny dokázali otočiť na 4:3 vo svoj prospech. V 51. minúte síce vyrovnal domáci Bodrov, no o víťazstve Podolsku rozhodol v nájazdoch Šitikov.

sumár:

AK Bars Kazaň - Viťaz Podolsk 4:5 pp a sn (1:0, 2:2, 1:2 - 0:0, 0:1)

Góly: 20. Varnakov, 22. Stapleton, 31. Svitov, 50. Bodrov - 34. Koroljov, 37. Koroljov, 41. Klimenko, 47. Soloduchin, rozh. nájazd: Šitikov

Nitra porazila Piešťany 2:0, Trenčín nestačil na Martin