Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

20. apríla 2019

Policajti postrelili mladého Palestínčana, ktorý údajne útočil nožomPríslušníci izraelskej pohraničnej polície postrelili v sobotu v Predjordánsku Palestínčana, ktorý na nich údajne chcel zaútočiť nožom. Informovala o tom ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR/KR PZ v Trnave
Jeruzalem 20. apríla (TASR) - Príslušníci izraelskej pohraničnej polície postrelili v sobotu v Predjordánsku Palestínčana, ktorý na nich údajne chcel zaútočiť nožom. Informovala o tom agentúra AFP.


"Palestínsky terorista vo veku približne 20 rokov sa k policajtom priblížil s nožom v ruke. Príslušníci reagovali na mieste a útočníka postrelili. Príslušníci polície zranení neboli," uviedol izraelský policajný hovorca Micky Rosenfeld, ktorý dodal, že k incidentu došlo na kontrolnom stanovišti pri meste Nábulus na severe Predjordánska.

Izraelské oficiálne miesta o rozsahu zranení, ktoré údajný útočník utrpel, neinformovali. Podľa izraelského rozhlasu je jeho stav "kritický".

V Predjordánsku dochádza len k sporadickým útokom Palestínčanov na izraelské bezpečnostné jednotky a tamojších židovských osadníkov.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kazachstan: Pri autobusovej nehode zahynulo 11 ľudí
<< predchádzajúci článok
Uzemnenie Boeingov ohrozuje dovolenky Čechov

Policajti postrelili mladého Palestínčana, ktorý údajne útočil nožom - diskusné fórum čitateľov