Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. októbra 2019

Polícia zistila pravdepodobnú príčinou nehody za Veľkou PoliankouPravdepodobnou príčinou dopravnej nehody zo 6. októbra 2019, pri ktorej sa za obcou Veľké Pole (okres Žarnovica) zrazili tri osobné motorové vozidlá, bolo nesprávne vyhýbanie sa protiidúcich vozidiel.Zdieľať
Pravdepodobnou príčinou dopravnej nehody zo 6. októbra 2019, pri ktorej sa za obcou Veľké Pole (okres Žarnovica) zrazili tri osobné motorové vozidlá, bolo nesprávne vyhýbanie sa protiidúcich vozidiel. Foto: TASR/KR PZ Banská Bystrica
Veľké Pole 8. októbra (TASR) - Pravdepodobnou príčinou nedeľnej (6. 10.) dopravnej nehody, pri ktorej sa za obcou Veľké Pole (okres Žarnovica) zrazili tri osobné motorové vozidlá, bolo nesprávne vyhýbanie sa protiidúcich vozidiel. Podľa informácií z polície sa pri nehode dvaja vodiči a dvaja spolujazdci ľahko zranili.


Nehoda sa podľa hovorkyne Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Márie Faltániovej stala tak, že 46-ročný vodič vozidla Toyota Corolla z okresu Levice pri prechádzaní zákrutou prešiel časťou vozidla do protismeru. Zrazil sa pritom s vozidlom Lexus, ktoré išlo v opačnom smere jazdy, a ktoré viedol 36-ročný vodič z Bratislavy.

"Za vozidlom Toyota išlo vozidlo Alfa Romeo, ktorého 22-ročný vodič zo Zvolena pre krátku vzdialenosť už nedokázal zastaviť a narazil do vozidla Toyota," dodala Faltániová s tým, že presná príčina i miera zavinenia dopravnej nehody je v štádiu objasňovania.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Krajiny Strednej Ázie sa v SR inšpirujú v oblasti vodných priehrad
<< predchádzajúci článok
Kurz eura sa v utorok popoludní dostal pod tlak

Polícia zistila pravdepodobnú príčinou nehody za Veľkou Poliankou - diskusné fórum čitateľov