19. novembra 2014

Portugalsko zdolalo Argentínu, Ronaldo s Messim hrali len polčas

Lucas Biglia (uprostred) z Argentíny v kolízii s Cristianom Ronaldom z Portugalska počas prípravného zápasu Portugalsko - Argentína v Londýne 18. novembra 2014. Foto: TASR/AP
Bratislava 18. novembra (TASR) - Futbalisti Portugalska triumfovali v utorňajšom prípravnom medzištátnom zápase nad Argentínou 1:0.

Jediný gól stretnutia padol v 91. minúte, keď sa presadil Raphael Guerreiro. Od úvodného výkopu nastúpil aj portugalský topkanonier Cristiano Ronaldo proti argentínskemu Lionelovi Messimu, obaja však na Old Trafford odohrali len prvý polčas.

Futbalisti Japonska vyhrali v Osake nad Austráliou 2:1. Gréci už bez trénera Claudia Ranieriho prehrali so Srbskom 0:2. Slovinsko podľahlo Kolumbii 0:1. Brazília zvíťazila aj v piatom zápase pod vedením staronového trénera Dungu, keď vo Viedni zdolala domáce Rakúsko 2:1. O triumfe "kanárikov" rozhodol v 83. minúte Roberto Firmino.