Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

12. marca 2007

Pre alkohol zobrali v Žilinskom kraji 24 vodičákovNa cestách žilinského kraja sa minulý týždeň stalo 134 dopravných nehôd. V utorok a v stredu pri dopravných nehodách v okresoch Martin a Turčianske Teplice vyhasli dva ľudské životy. Dve osoby sa ...Zdieľať

BRATISLAVA 12. marca (WEBNOVINY) - Na cestách žilinského kraja sa minulý týždeň stalo 134 dopravných nehôd. V utorok a v stredu pri dopravných nehodách v okresoch Martin a Turčianske Teplice vyhasli dva ľudské životy. Dve osoby sa pri nich zranili ťažko a osem ľahko. Pri nehodách vznikla škoda minimálne 6,5 milióna korún. Najviac nehôd sa stalo v piatok - 35. Naopak, najmenej dopravných nehôd sa stalo v nedeľu - 11. V sobotu na cestách Žilinského kraja polícia nezaznamenala žiadnu dopravnú nehodu.

Policajné kontroly na žilinských cestách v desiatom týždni opätovne odhalili vodičov, ktorí riadili autá pod vplyvom alkoholu. Policajti odobrali 24 vodičských oprávnení. Je to o 16 vodičských oprávnení menej ako v deviatom týždni. V jednom prípade sa vodič odmietol podrobiť dychovej skúške. Polícia pri cestných kontrolách najviac vodičských oprávnení zadržala v okrese Martin (7) a v okrese Žilina (5). V ružomberskom okrese sa vodič odmietol podrobiť dychovej skúške.

Informácie agentúre SITA poskytol žilinský krajský policajný hovorca Igor Mahút.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Samsung sa definitívne rozhodol pre Slovensko
<< predchádzajúci článok
Vo februári sa v SR zaregistrovalo 6 421 áut do 3,5 tony

Pre alkohol zobrali v Žilinskom kraji 24 vodičákov - diskusné fórum čitateľov