Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. marca 2009

Pre kus železa v Krompachoch prišiel o životPre kus železa prišiel v pondelok o život iba 22-ročný Miroslav z Krompách v okrese Spišská Nová Ves. Spolu s dvoma kamarátmi vošli do objektu bývalej betonárky v meste. Z polozbúranej ...Zdieľať
BRATISLAVA/KROMPACHY 10. marca (WEBNOVINY) - Pre kus železa prišiel v pondelok o život iba 22-ročný Miroslav z Krompách v okrese Spišská Nová Ves. Spolu s dvoma kamarátmi vošli do objektu bývalej betonárky v meste. Z polozbúranej steny trčalo železo, Miro na jeho koniec uviazal lano a chcel zhodiť stenu, aby sa dostal k železu. Podľa informácií košickej policajnej hovorkyne Jany Demjanovičovej sa stena uvoľnila a časť spadla na mladého muža, pomôcť sa mu už nedalo. Privolaný lekár konštatoval smrť bez cudzieho zavinenia.


Chlapcom z Luníka IX. zohnal toluén, teraz čelí obvineniam

Tri až osem rokov môže stráviť za mrežami 21-ročný Mário z Košíc. Mladý muž za odmenu jedno euro zohnal piatim chlapcom od 11 do 14 rokov z košického Luníka IX. pollitrovú fľašu toluénu. Podľa informácií košickej policajnej hovorkyne Jany Demjanovičovej vyšetrovateľ tento čin kvalifikoval ako šírenie toxikománie. Obvinený skončil v policajnej cele.

V Košiciach vykradli benzínku aj zmenáreň

Neznámy zlodej vykradol čerpaciu stanicu na Hutníckej ulici v Košiciach. Zlodej vypáčil dvere a z trezoru ukradol 7 057 eur. Zlodej úradoval aj v obchodnom centre na Toryskej ulici v Košiciach. Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová, páchateľ vylomil zámok a vlámal sa do stánku zmenárne. Zo skrinky ukradol 600 eur, poškodil trezor a podlahu.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tržby v priemysle v januári klesli o 27,2 %
<< predchádzajúci článok
Zamestnanosť v priemysle v januári medziročne klesla o 6,8 %