Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Predajne Terno a KRAJ dlhodobo zlacňujú viac ako 400 produktov


Tagy: PR zľavy

Spoločnosť TERNO real estate, pod ktorú patria obchody Terno a KRAJ, chystá pre svojich zákazníkov potešujúcu novinku. Viac ako 400 produktom dlhodobo zníži ceny. Znižovanie cien sa bude týkať ...Zdieľať
terno_kraj_drogeria 676x472 10.5.2021 (Webnoviny.sk) - Spoločnosť TERNO real estate, pod ktorú patria obchody Terno a KRAJ, chystá pre svojich zákazníkov potešujúcu novinku. Viac ako 400 produktom dlhodobo zníži ceny.


Znižovanie cien sa bude týkať drogérie, kozmetiky a hygienických potrieb. V priemere pôjde o viac ako 15-percentné zlacnenie produktov. Zmena bude aktuálna od 10. mája v predajniach Terno  a KRAJ.

"Hoci sa predajne Terno a KRAJ profilujú ako potravinové reťazce, chceme zákazníkom ponúknuť výhodne ceny aj na doplnkový nepotravinový tovar každodennej potreby. Naším cieľom je, aby sme sa aj v tomto segmente stali prvou voľbou zákazníka. Tento krok vnímame ako benefit pre zákazníkov vo väčších mestách, kde nájdu výhodnú ponuku a rýchly nákup na jednom mieste pod jednou strechou. V menších dedinských predajniach chceme šetriť ľuďom čas dochádzaním do špecializovaných predajní s drogériou," uviedol riaditeľ nákupu TERNO real estate Martin Mašeja.

V minulom roku už spoločnosť dlhodobo znížila ceny potravín. Išlo o viac ako 800 produktov. Medzi zlacneným sortimentom bola aj široká ponuka výrobkov od poctivých slovenských dodávateľov. Zlacneli napríklad mliečne a pekárenské výrobky, trvanlivé potraviny, bio produkty, minerálne vody, zmrzlina či slovenské vína.

"Zmeny procesov a optimalizácia sortimentu v kombinácii s expanziou našej siete, ako aj zvýšenie produktivity, nám umožňujú pristúpiť k tomuto kroku," dodal Martin Mašeja.

Extra zľavy a akcie sú aj naďalej pripravené pre držiteľov vernostných kariet. Vďaka karte môžu zákazníci každý týždeň vo vyhradené dni nakupovať vybrané druhy tovarov až s 20-percentnou zľavou v porovnaní s bežnými cenami. Vďaka plošnému a dlhodobému zníženiu cien tak držitelia kariet nakúpia omnoho lacnejšie.

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Predajne Terno a KRAJ dlhodobo zlacňujú viac ako 400 produktov © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: PR zľavy
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný
<< predchádzajúci článok
Slovensko prechádza do ružovej fázy, hodiny pre seniorov sa rušia

Predajne Terno a KRAJ dlhodobo zlacňujú viac ako 400 produktov - diskusné fórum čitateľov