Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. apríla 2012

Pri lesnom požiari v Strednej doline zasahuje vrtuľníkV Prešovskom kraji dnes vznikol požiar lesa na ploche približne jeden hektár v oblasti Stredná dolina – vrch Patria a Branisko – Široké. Na mieste zasahujú príslušníci Hasičského a ...Zdieľať
lesny poziar v starych horach BRATISLAVA 28. apríla (WEBNOVINY) - V Prešovskom kraji dnes vznikol požiar lesa na ploche približne jeden hektár v oblasti Stredná dolina – vrch Patria a Branisko – Široké.


Na mieste zasahujú príslušníci Hasičského a záchranného zboru z hasičskej stanice v Behárovciach, z hasičskej stanice v Levoči a zo stanice v Prešove.

Celkovo zasahuje deväť príslušníkov HaZZ na piatich cisternových automobilových striekačkách. Na likvidáciu požiaru bol povolaný aj vrtuľník.

Horí aj v Rovnej hore medzi Hornou Štubňou a Skleným. Požiarom je zasiahnutá plocha približne dva hektáre. Na likvidácii požiaru sa podieľajú hasiči z hasičskej stanice v Turčianskych Tepliciach a v Martine. Celkovo je nasadených sedem príslušníkov Hasičského a záchranného zboru a tri hasičské vozidlá.

K lesnému požiaru dnes došlo aj v katastri obce Vyšná Boca (nad hotelom Barbora) v okrese Liptovský Mikuláš. Pri požiari zasahujú príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Liptovského Mikuláša a z Liptovského Hrádku s využitím troch cisternových automobilových striekačiek. Agentúru SITA informovala Dana Šebestová, poverená riadením kancelárie prezidenta HaZZ.

Zväčšiť mapu

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Štátny podnik dal zákazku firme blízkej ľuďom z podniku
<< predchádzajúci článok
Zubárka svojmu expriateľovi z pomsty vytrhala všetky zuby

Pri lesnom požiari v Strednej doline zasahuje vrtuľník - diskusné fórum čitateľov