10. júna 2008

Príďte povzbudiť Interistov na 4. zápas proti Pezinku

V stredu 11. júna 2008 o 18:00 hod. sa v domácej Interhale Pasienky pokúsia basketbalisti v žlto-čiernom odvrátiť prvý majstrovský mečbal Pezinčanov, ktorí vedú v sérii hranej na tri víťazné zápasy ...

BRATISLAVA 10. júna (WN/PR) - V stredu 11. júna 2008 o 18:00 hod. sa v domácej Interhale Pasienky pokúsia basketbalisti v žlto-čiernom odvrátiť prvý majstrovský mečbal Pezinčanov, ktorí vedú v sérii hranej na tri víťazné zápasy 2:1. Celkovo štvrtý finálový zápas už môže rozhodnúť o víťazovi extraligy. S blížiacim sa koncom vyrovnanej a dramatickej série rastú očakávania a záujem priaznivcov v oboch táboroch. Napriek neľahkej situácii je nálada v tíme Interu výborná a chlapci sú naladení na víťazstvo, čo dokazuje aj videopozvánka na dôležitý zápas. V stredu 11. júna 2008 o 18:00 hod. sa v domácej Interhale Pasienky pokúsia basketbalisti v žlto-čiernom odvrátiť prvý majstrovský mečbal Pezinčanov, ktorí vedú v sérii hranej na tri víťazné zápasy 2:1. Autor: AŠK Inter Bratislava Fanúšikovia sa okrem dobrého basketbalu môžu opäť tešiť na atraktívny sprievodný program v podaní tanečnej skupiny STUDIO ONE a na kaskadérsko - akrobatické kúsky skupiny TEAM SX. Polčasovú prestávku tradične spestria obľúbené súťaže o hodnotné ceny - MP3 prehrávač THOMSON, GPS navigáciu THOMSON a pivo CORGOŇ. Vzhľadom na veľký záujem je možné získať vstupenky v predpredaji od pondelka (9.6.2008) do stredy (11.6.2008) na sekretariáte AŠK Inter v Interhale Pasienky každý deň od 9:00 do 15:00 hod. Pokladne sa v deň zápasu otvoria od 16:00 hod. Cena vstupenky: 40,- Sk Cena pre študentov a dôchodcov: 20,- Sk Okrem bežných vstupeniek majú fanúšikovia možnosť získať aj pamätné finálové tričko, ktoré dostanú ako darček k špeciálnej vstupenke za 130,- Sk.