23. mája 2009

Prvá výhra Chicaga, dva body Hossu

Hokejisti Chicago Blackhawks sa vrátili do finálovej série Západnej konferencie NHL, keď v treťom zápase na vlastnom ľade zdolali Detroit 4:3 po predĺžení. O víťazstve Blackhawks rozhodol v 62. min ...+VIDEO

CHICAGO 23. mája (WEBNOVINY) - Hokejisti Chicago Blackhawks sa vrátili do finálovej série Západnej konferencie NHL, keď v treťom zápase na vlastnom ľade zdolali Detroit 4:3 po predĺžení. O víťazstve Blackhawks rozhodol v 62. min Patrick Sharp. Súboj po tvrdom bodyčeku od Niklasa Kronwalla nedohral Čech Martin Havlát. Chicago viedlo v zápase už 3:0, Detroit aj s prispením dvoch asistencií Mariána Hossu v rozpätí posledných piatich minút druhej tretiny vyrovnal. Hossa dosiahol prvé dva body vo finálovej sérii Západnej konferencie.

Finále Západnej konferencie NHL - 3. zápas:
Chicago - Detroit 4:3 po predĺžení (2:0, 1:3, 0:0 - 1:0) - stav série: 1:2
Góly: 9. a 62. Sharp, 10. Ladd, 21. Pählsson - 35. Lidström (MARIÁN HOSSA), 38. Cleary, 40. J. Ericsson (MARIÁN HOSSA)