04. novembra 2011

Radivojevič rozhodol o triumfe Mytišči proti Magnitogorsku

Výsledky piatkových duelov Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL): CSKA Moskva - Spartak Moskva 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) Ufa - Čeľabinsk 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) Kazaň - Astana 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) Mytišči - ...

branko radivojevic Výsledky piatkových duelov Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):

CSKA Moskva - Spartak Moskva 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Ufa - Čeľabinsk 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
Kazaň - Astana 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Mytišči - Magnitogorsk 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) - Branko Radivojevič (Mytišči) 1+0
Nižnekamsk - Jekaterinburg 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Petrohrad - Chanty-Mansijsk 5:4 po predĺžení (2:2, 1:0, 1:2 - 1:0) - Tomáš Starosta (Chanty-Mansijsk) 1+0Ďalší piatkový program:

Minsk - Čerepovec
Riga - Omsk
HC Lev Poprad - ČechovMOSKVA 4. novembra (WEBNOVINY) - Slovenský útočník Branko Radivojevič rozhodol o domácom triumfe Atlantu Mytišči v piatkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) proti Magnitogorsku.

Odchovanec trenčianskeho hokeja skóroval v 6. min na 3:0 a keďže jeho tím zvíťazil 3:2, Radivojevičov gól bol napokon víťazný.

Do streleckej listiny sa v piatok zapísal aj obranca Tomáš Starosta, ktorý vo farbách Jugry Chanty-Mansijsk v 13. min korigoval vedenie domáceho celku SKA Petrohrad na 2:1.

Jugra na ľade favorita dotiahla zápas až do predĺženia, v ňom však domáci zverenci trénera Miloša Říhu rozhodli o svojom triumfe presným zásahom D. Kalinina.

Slovákom vo farbách Spartaka Moskva sa aj naďalej nedarí. Kvarteto Ivan Baranka, Štefan Ružička, Jozef Stümpel a Marcel Hossa v piatok opäť vyšli bodovo naprázdno a ich zamestnávateľ na ľade mestského rivala CSKA, ktorý vedie Július Šupler, prehral 1:2.

Celý zápas vo farbách víťazného kolektívu odchytal Rastislav Staňa a zneškodnil 31 striel súpera.

Hráči Spartaka sa najbližšie predstavia v nedeľu v Poprade proti nováčikovi HC Lev.