Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

09. októbra 2017

RARITA: Podstúpila osem operácií, aby vyzerala ako Melania TrumpováPrvá dáma USA Melania Trumpová.Zdieľať
Prvá dáma USA Melania Trumpová. Foto: TASR/AP
 
Washington 9. októbra (TASR) – Američanka Claudia Sierrová podstúpila abdominoplastiku, odsávanie tuku, plastickú operáciu nosa, úpravu prsníkov a lifting stehien za desiatky tisíc dolárov, aby mohla vyzerať ako svoj idol Melania Trumpová.


Štyridsaťdvaročná matka dvoch chlapcov zo štátu Texas absolvovala počas uplynulých niekoľkých mesiacov celkove osem procedúr, informovali noviny Miami Herald. Prvá dáma Melania je podľa nej dokonalou ženou a má mnoho skvelých čŕt.

"Teraz sa cítim ako prvá dáma a sme si veľmi podobné. Každý ju zhadzuje, ale ona zostáva silnou ženou. A práve to chcem, aby ľudia videli aj na mne," povedala Sierrová s tým, že operácie jej pomohli nielen priblížiť sa k ideálu, ale aj s estetickými problémami po prekonaných ťažkostiach – rakovine a amputácii prsníka či zlomenine nosa v dôsledku domáceho násilia.

Plastický chirurg Franklin Rose uviedol, že mnohé ženy za ním prichádzali s tým, že chcú vyzerať ako Ivanka Trumpová, prezidentova dcéra, ale v posledných mesiacoch naberá na popularite aj výzor Trumpovej manželky Melanie.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Literárny kritik a historik Rudolf Brtáň sa narodil pred 110 rokmi
<< predchádzajúci článok
Sima Martausová zložila skladbu Baránok Národnému stretnutiu mládeže

RARITA: Podstúpila osem operácií, aby vyzerala ako Melania Trumpová - diskusné fórum čitateľov