Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

13. júla 2006

Ronaldinho sa ospravedlnil fanúšikom, Ronaldo nieRonaldinho sa ospravedlnil fanúšikom za zlyhanie brazílskeho tímu na majstrovstvách sveta v Nemecku. Najlepší futbalista sveta z uplynulého roka priznal ľútosť nad tým, že "Selecao" nenaplnilo ...Zdieľať

RIO DE JANEIRO 13. júla (WEBNOVINY) - Ronaldinho sa ospravedlnil fanúšikom za zlyhanie brazílskeho tímu na majstrovstvách sveta v Nemecku. Najlepší futbalista sveta z uplynulého roka priznal ľútosť nad tým, že "Selecao" nenaplnilo nádeje svojich fanúšikov, ale zároveň prisľúbil lepšie výkony na MS 2010 v Južnej Afrike.

Brazílčania sa v role obhajcov titulu rozlúčili s práve skončeným šampionátom v Nemecku už vo štvrťfinále, keď ich vyradili neskorší finalisti Francúzi.

Na rozdiel od Ronaldinha s tvrdou kritikou sa nestotožňuje iná brazílska superstar - útočník Ronaldo. Ten sa namiesto ospravedlňujúcich slov postavil na obranu spoluhráčov ako aj trénera Carlosa Alberta Parreiru.

"S tou kritikou sa to na náš účet preháňa. Brazília je päťnásobný majster sveta, ale ľudia musia pochopiť, že každé majstrovstvá sveta sa vyhrávať nedá. Napriek tomu si myslím, že sme stále najlepším tímom na svete. Veľké podujatia nie vždy vyhrávajú najlepší," skonštatoval Ronaldo. Práve on sa počas šampionátu v Nemecku prepracoval na čelo historického poradia najlepších kanonierov svetových šampionátov, keď sa dostal na hranicu 15 gólov.

SITA,AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Podľa Materazziho si Zidane zaslúži Zlatú loptu
<< predchádzajúci článok
Človek Zidane si nechal tajomstvo pre seba

Ronaldinho sa ospravedlnil fanúšikom, Ronaldo nie - diskusné fórum čitateľov