Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

12. septembra 2007

Ronaldo by mal byť späť do troch týždňovÚtočník talianskeho futbalového veľkoklubu AC Miláno Ronaldo by sa mohol vrátiť na zelené trávniky po zranení stehenného svalu približne za tri týždne. V stredu o tom informoval lekár ...Zdieľať

RIO DE JANEIRO 12. septembra (WEBNOVINY) - Útočník talianskeho futbalového veľkoklubu AC Miláno Ronaldo by sa mohol vrátiť na zelené trávniky po zranení stehenného svalu približne za tri týždne. V stredu o tom informoval lekár brazílskeho národného tímu. "Verím, že Ronaldo by sa už po 20 dňoch mohol opäť zapojiť do plného tréningového procesu," povedal pre televíziu Globo Jose Luis Runco. Ten zároveň poprel akékoľvek špekulácie talianskych médií o tom, že by bol 30-ročný hráč, ktorého celé meno znie Ronaldo Luis Nazário de Lima, liečený špeciálnou metódou zúročujúcou poznatky z genetiky. Tento spôsob liečby s názvom faktor rastu, ktorej hlavnú úlohu hrá proteín na prírodnej báze, je totiž na Apeninskom polostrove zakázaná. "Vzniklo nedorozumenie, pretože ten istý deň ako Ronaldo tu bol aj iný hráč, Maxi z Flamenga. A práve toho sme liečili pomocou tejto terapie," vysvetlil Runco.
Ronaldo sa zranil 31. júla počas tréningu a podľa pôvodnej prognózy sa mal vrátiť do zostavy AC už v sobotnom ligovom stretnutí so Sienou. Optimistická predpoveď však vychádzala z chybnej diagnózy a až testy u špecialistu v belgických Antverpách odhalili pravú podstatu problému.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Killy povedie v Soči prípravné práce organizátorov
<< predchádzajúci článok
Hantuchová na Bali ďalej vo dvojhre aj štvorhre