Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

12. augusta 2022

Rusi evakuujú svoje rodiny z pobrežia Azovského mora, medzi okupantmi vládne strachPo tohtotýždňových výbuchoch na vojenskom letisku v Novofedorivke na Kryme boli z pobrežia okupovaného Mariupolu evakuované rodiny ruských vojakov. Na komunikačnej platformeZdieľať
russia_parade_rehearsal_47022 9c838926df304f10ad3379c4c40bc557 676x429 12.8.2022 (Webnoviny.sk) - Po tohtotýždňových výbuchoch na vojenskom letisku v Novofedorivke na Kryme boli z pobrežia okupovaného Mariupolu evakuované rodiny ruských vojakov. Na komunikačnej platforme Telegram to uviedol poradca mariupoľského starostu Petro Andriuščenko.


Po krymskej bavlnke všetky rodiny vojenských okupantov naliehavo opustili pobrežie medzi dedinami Melekyne a Bilosarajska Kosa. Medzi kolaborantmi a vodcami okupantov Mariupoľa vládne strach,“ uviedol Andriuščenko.

Dodal, že Rusmi dosadený starosta Mariupoľa Kosťantyn Ivaščenko v uplynulých dňoch zdvojnásobil počet svojich ochrankárov. Ruskí okupanti začali tento týždeň s evakuáciou svojich rodín aj v Chersonskej oblasti.Zdroj: Webnoviny.sk - Rusi evakuujú svoje rodiny z pobrežia Azovského mora, medzi okupantmi vládne strach © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Spisovateľa Salmana Rushdieho na jeho prednáške v New Yorku napadli
<< predchádzajúci článok
Strana Za ľudí verí, že Matovič a Sulík si nájdu k sebe cestu