Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. septembra 2022

Rusi na trhovisku v Melitopoli zinscenovali teroristický útok a zabili troch vlastných vojakovRuské okupačné sily zinscenovali vo štvrtok na trhu v juhoukrajinskom Melitopoli teroristický útok, aby z toho v predvečer plánovaného pseudoreferenda mohli obviniť ukrajinské úrady. Na Telegrame to uviedol ...Zdieľať
russia_ukraine_60382 a49043356a314df78442b197c9538ff1 676x451 22.9.2022 (Webnoviny.sk) - Ruské okupačné sily zinscenovali vo štvrtok na trhu v juhoukrajinskom Melitopoli teroristický útok, aby z toho v predvečer plánovaného pseudoreferenda mohli obviniť ukrajinské úrady. Na Telegrame to uviedol legitímny starosta Melitopoľa Ivan Fedorov, ktorý sa z bezpečnostných dôvodov nenachádza v meste.


„Na centrálnom trhovisku v Melitopoli, kde je vždy veľa ľudí, Rusi vykonali výbuch a zlikvidovali troch vojakov. Zisťujeme informácie o civilistoch,“ poznamenal Fedorov.

Dodal, že okupanti sa pred konaním pseudoreferenda týmto snažia „očistiť svojich“. Zdôraznil však, že Ukrajina skôr či neskôr oslobodí všetky okupované územia.


Zdroj: Webnoviny.sk - Rusi na trhovisku v Melitopoli zinscenovali teroristický útok a zabili troch vlastných vojakov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Heger: Najdôležitejšie reformy už koalícia presadila. Teraz treba pomôcť občanom s energetickou krízou
<< predchádzajúci článok
Lidl sa na Slovensku blíži k 160 predajniam