Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. septembra 2022

Paragraf 363 musíme zmeniť, Šeliga skritizoval kolegov za obštrukcie pri hlasovaníParagraf 363 Trestného poriadku je potrebné zmeniť. Na tlačovej besede to povedal poslanec Národnej rady SR a podpredseda strany Za ľudíZdieľať
bp_3367 676x451 22.9.2022 (Webnoviny.sk) - Paragraf 363 Trestného poriadku je potrebné zmeniť. Na tlačovej besede to povedal poslanec Národnej rady SR a podpredseda strany Za ľudí Juraj Šeliga. Pri paragrafe 363 boli vždy konzistentní a podporovali zmenu.


O paragrafe sa nehlasovalo vďaka obštrukcii a Šeliga si myslí, že došlo k porušeniu rokovacieho poriadku. Doplnil, že v utorok zaň budú opätovne hlasovať, a verí, že aj všetci poslanci a poslankyne za hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti sa pridajú.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Paragraf 363 musíme zmeniť, Šeliga skritizoval kolegov za obštrukcie pri hlasovaní © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lidl sa na Slovensku blíži k 160 predajniam
<< predchádzajúci článok
Matovič má vďaka návrhu PS šancu na reparát pri úprave paragrafu 363, mal by to využiť v prospech Slovenska a spravodlivosti