Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

20. júna 2024

Ruské útoky poškodili energetickú infraštruktúru vo viacerých oblastiach na UkrajineRuské útoky v noci na štvrtok poškodili energetickú infraštruktúru vo Vinnyckej, Kyjevskej, Dnipropetrovskej a Doneckej oblasti. Hlási to ukrajinská štátna energetická spoločnosť Ukrenerho, informuje web Kyiv ...Zdieľať
russia_ukraine_war_45152 676x451 20.6.2024 (SITA.sk) - Ruské útoky v noci na štvrtok poškodili energetickú infraštruktúru vo Vinnyckej, Kyjevskej, Dnipropetrovskej a Doneckej oblasti. Hlási to ukrajinská štátna energetická spoločnosť Ukrenerho, informuje web Kyiv Independent.

Viac o téme: Vojna na UkrajineNa postihnutých miestach sú už tímy, ktoré posudzujú škody spôsobené ruskými útokmi. V Dnipropetrovskej oblasti v dôsledku útokov utrpeli zranenia najmenej traja ľudia. Sú to muži vo veku 30, 41 a 63 rokov, uviedol regionálny gubernátor Serhij Lysak. Dvoch zranených hospitalizovali.

V okrese Nikopol v Dnipropetrovskej oblasti tiež vznikli škody na siedmich súkromných domoch, piatich skladoch, autách a elektrickom vedení. Podľa ukrajinských vzdušných síl Rusko zaútočilo najmenej deviatimi raketami a 27 dronmi. Ukrajinské sily zničili všetky bezpilotné lietadlá a päť rakiet.Zdroj: SITA.sk - Ruské útoky poškodili energetickú infraštruktúru vo viacerých oblastiach na Ukrajine © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mesiac jún patrí myasténii gravis: Zriedkavému neurologickému autoimunitnému ochoreniu, ktoré na Slovensku postihuje čoraz viac Slovákov!
<< predchádzajúci článok
Putin je na štátnej návšteve vo Vietname, usiluje sa o posilnenie vzťahov medzi Moskvou a Hanojom